AMS Design Studio

O nás

Návrhy a realizácie interiérov – hra o dielo

Našim klientom ponúkame návrhy a realizácie interiérov na kľúč. Či už v podobe komplexného projektu alebo pri dielčom zadaní Vám ponúkame nádhernú, kultivovanú „hru“ architekta a klienta. Hru o dielo. Špecializujeme sa na interiérovú tvorbu pre adresného užívateľa. Pre neho, pre ňu, pre nich… Je úplne jedno či ide o malý byt v novostavbe alebo trojpodlažnú vilu s bazénom. Cieľ máme vždy rovnaký. Naväzujúc na tradíciu moderny vytvárame koncepčné a komplexné riešenia.

Pri návrhu zohľadňujeme nielen estetické kritériá ale tiež adresnosť a kontext riešenia, prevádzkové požiadavky, technológiu výroby, ergonómiu… a tisíc iných kamienkov súvislostí, kamienkov mozaiky, ktoré správne poskladané vedú k dobrému výsledku.

Pri realizácii interiéru na kľúč kladieme dôraz na kvalitu a prepracovanosť detailu. Po dôslednej príprave a vyšpecifikovaní realizačnej ponuky je našim poslaním dielo zhotoviť presne a do detailu tak, ako bolo navrhnuté. Klient sa nemusí zaoberať kontrolou procesu realizácie, môže sa venovať vlastnému biznisu.

 

Office na kľúč

Osobitne sa venujeme zariaďovaniu kancelárskych priestorov. Ponúkame Vám široký sortiment typových nábytkových office systémov českých výrobcov HOBIS a EXNER s možnosťou doplnenia dielmi z atypickej výroby. Všetko pod dozorom kvalifikovaného architekta a pri vybranom sortimente v termínoch už do 48 hodín.

 

Showroom Javorina v Banskej Bystrici

V roku 2010 sme na ploche 100 m2 otvorili showroom v OC Jopa v Banskej Bystrici. Vystavujeme a predávame nábytok od slovenského výrobcu JAVORINA. S moderným nábytkom od Javoriny, ktorý je vyrobený z masívneho dubového dreva sa môžete stretnúť takmer v celej Európe – v Holandsku, Belgicku, Švédsku, Dánsku, Veľkej Británii, Taliansku, v Českej republike a samozrejme aj na Slovensku. Naša predajňa ponúka najväčší sortiment vystavených výrobkov Javorina na Slovensku.

 

Vysnívaný dom bez starostí – návrhy a realizácie stavieb

Od roku 2012 ponúkame našim klientom komplexné riešenie realizácie investičného zámeru. Na overenú a preferovanú schému spolupráce architekt – klient v oblasti komplexných dodávok interiérov naväzujeme stavebnou činnosťou. Vysnívaný dom, spoločne navrhnutý a vyšpecifikovaný do najmenších detailov pre Vás teraz postavíme a zariadime na kľúč. Kruh spomínanej “Hry o dielo” sa tak zmysluplne uzatvára.